Обяви 1 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Ловеч, гр. Троян
73 900 €
144 535.84 лв.

(1 296 €, 2 534.76 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:55 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 327 пъти.
Площ:
57 m2
Етаж:
7-ми от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Продава се имот, който се намира в гр. Троян, 5-ти квартал и представлява следното:

- Апартамент на 7-ми етаж, в сграда с асансьор; строителство: тухла;
- Площ: 57.13 кв.м;

- Тераса.

Към имота има маза с площ 5.61 кв.м и идеални части от общите части на сградата.

В жилището не се живее отдавна и подлежи на ремонт.
Особености
Тухла
За контакт:
0878208044
Агенция:
ХАНА ХОУМ
0878208044
ХАНА ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
hanahome.imot.bg
Адрес:
област Ловеч, гр. Ловеч, Троян, ул. 'Ген. Карцов' 6
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Ловеч, гр. Троян
Обява: 1c177703174689595

73 900 €
144 535.84 лв.
История на цената
(1 296 €, 2 534.76 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Ловеч, гр. Троян